Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Kampania

Wstawiłem tu ten losowy herb tylko po to,aby strona nie wydawała się pusta.Gra posiada jedną kampanię. Gracz wybiera jednego z czterech przywódców (co tym samym oznacza wybór frakcji) i współzawodniczy z pozostałymi lordami o kontrolę nad całą krainą Enroth. Więcej o fabule gry (głównie na podstawie listów Lorda Ironfista zawartych w instrukcji) przeczytać możecie w Sadze Enroth w "Gildii Mrocznych Tajemnic".

Pierwsze 4 scenariusze są mapami dla 4 graczy, gdzie wszystkie frakcje walczą o zdobycie tego samego celu. Pozycje startowe są z góry ustalone dla każdej frakcji. Wszystkie mają też podobny poziom początkowych wojsk.

W scenariuszach od 5-go do 7-go celem gracza jest podbicie stolicy wroga - zamku o nazwie takiej samej jak imię wrogiego przywódcy. Są to mapy jedynie dla 2 przeciwników (gracza i wroga), na których wróg zdecydowanie liczebnością przewyższa gracza. Poza tym, cel scenariusza jest trudno dostępny ze względu na geografię map. Uwaga - istnieją w sumie cztery takie mapy, lecz dla każdej frakcji dostępne są trzy z nich, a więc gracz nie walczy przeciwko swojej własnej frakcji.

Ósmy i ostatni scenariusz jest ponownie mapą dla 4 graczy, lecz z dodaniem reguły "Król Wzgórza" - pozostali trzej lordowie nie będą walczyć między sobą, a tylko z graczem!

Należy jeszcze dodać, że każdy następny scenariusz zaczyna się następnego dnia od dnia ukończenia poprzedniego scenariusza. Więc jeśli wygrasz scenariusz w dniu 5 tygodnia, to następny scenariusz rozpocznie się w dniu 6 tygodnia. Można to wykorzystać strategicznie by zakończyć scenariusz w pożądanym dniu.A teraz twoja nagroda: scena z czterema bohaterami wracającymi do zamku (tego samego, z którego wyruszyli w scenie intro) i nieco konfundująca scena końcowa w nieokreślonej sali tronowej.

Więc... kto siedzi na tronie? Szczególnie, jeśli graliśmy dla Lamandy.

Poza tym czy to Lord Kilburn tam po lewej? Dlaczego nosi tę śmieszną czapkę?
© 2003-17 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes I". Redakcja, kontakt